Miha nije mogao da učestvuje u slavlju – ali je slavlje stiglo do njega! /video/

© AP Photo / Massimo PaoloneSiniša Mihajlović
Siniša Mihajlović - Sputnik Srbija, 1920, 28.04.2022
Fudbaleri Bolonje savladali su ekipu Intera, aktuelnog šampiona Italije rezultatom 2:1 u zaostaloj utakmici 20. kola Serije A, a na veliki uspeh ponosan je i Siniša Mihajlović koji je utakmicu pratio iz bolnice. Nakon pobede fudbaleri su se uputili u posetu srpskom treneru.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Veliko iznenađenje priredili su fudbaleri Bolonje koji su već u treće minutu primili prvi gol, a strelac je bio Ivan Perišić.
U 28. minutu Marko Arnautović doneo je izjednačenje, da bi Nikola Sansone napravio pometnju u trci za titulu, golom u 81. minutu koji je odveo Bolonju do 2:1 i velike pobede.
Dan nakon velike pobede fudbaleri Bolonje posetili su Mihajlovića ispred bolnice.
Emilijano De Leo, pomoćnik u stručnom štabu, otkrio je za „Skaj sport“ da je Siniša Mihajlović pomno pratio utakmicu iz bolnice i da je veoma ponosan.
„Čestitao je ekipi i ispričao koliko mu je značio ovaj rezultat. Nisu nam se dopale neke glasine o nama i tome kako će Bolonja da pristupi meču, pa je trener naglasio da neće da dopusti manjak profesionalizma. Niko to ne sme da dovodi u pitanje“, istakao je De Leo.
Glavna motivacija koja ih je i vodila do pobede fudbalerima je bila da izmame osmeh na licu Mihajloviću.
„Pre utakmice smo rekli jedni drugima da hoćemo da usrećimo trenera i da se borimo za njega. Bio je neverovatno ponosan, zadovoljan i dirnut nastupom svojih igrača“, dodao je De Leo.
Pobeda Sinišinog tima donela je Milanu prvo mesto na tabeli Serije A i veliku nadu da bi to mesto mogli i da zadrže do kraja prvenstva.