Katar 2022
Svetsko prvenstvo u fudbalu 2022. godine održava se u Kataru, pratite sva dešavanja sa najvećeg fudbalskog takmičenja uz Sputnjik sport.
Međunarodni stadion Kalifa u Dohi, Katar. - Sputnik Srbija

Mundijal, 6. dan: Sreća sačuvala Engleze i Holanđane, Iranci oduševili

Grupna faza Mundijala stigla je i do drugog kola, a prvi meč doneo je veliku dramu i pobedu Irana u poslednjim minutima nad Velsom (2:0). Potom je Senegal nadigrao Katar sa 3:1. Holandija je igrala 1:1 protiv Ekvadora, a reprezentacije Engleske i SAD bez golova. Sve utakmice mogli ste da pratite na Sputnjiku.
Sve utakmice možete pratiti uz Sputnjik.
21:54 25.11.2022
45'+4' – Kraj utakmice!
Reprezentacije Engleske i SAD podelile su bodove (0:0) u derbiju drugog kola grupe B, pa će tek u poslednjem kolu biti poznato ko će iz ove grupe proći u nokaut fazu.
Engleska - SAD, Svetsko prvenstvo 2022 - Sputnik Srbija, 1920, 25.11.2022
Katar 2022
Uspavanka Amera i Engleza – odluka pada u utorak
21:48 25.11.2022
90' – Još četiri minuta!
Toliko iznosi nadoknada na ovom meču.
21:40 25.11.2022
83' – Nove izmene
Đovani Rejna i Džoš Sardžent ušli su umesto Tima Vee i Hađija Rajta.
21:34 25.11.2022
78' – Izmene u oba tima
Umesto umornog Mekenija na terenu je Brenden Aronson. Seržinja Desta zamenio je Mur. Kod Engleza Rašford je u finišu na terenu umesto Sake.
21:33 25.11.2022
75' – Još 15 minuta!
Igra se trenutno na sredini, između dva šesnaesterca, ali Englezi kao da pokušavaju da preuzmu posed u finišu.
21:25 25.11.2022
68' – Izmene kod Engleza
Izlaze Sterling i Belingem, na terenu su Griliš i Henderson.
21:16 25.11.2022
58' – Opet Pulišić!
Pokušaj sa distance je izblokiran, korner za Amerikance.
21:06 25.11.2022
49' – Mekeni!
Prvi pokušaj u nastavku Amerikanaca, lopta je otišla visoko preko gola.
21:02 25.11.2022
46' – Počelo je drugo poluvreme!
Nema izmena u sastavima timova.
20:55 25.11.2022
Srbija i Brazil - Sputnik Srbija, 1920, 25.11.2022
Katar 2022
Srbija „na meti“ zbog zastave u svlačionici – FS tzv. Kosova traži kaznu od Fife
20:50 25.11.2022
45'+1' – Kraj prvog poluvremena!
Odličan derbi u Kataru, a posle prvih 45 minuta nema golova (0:0). Obe ekipe imale su po nekoliko dobrih šansi, Engleze je sačuvala prečka.
20:49 25.11.2022
45'+1' – Maunt!
Dobar udarac van 16 metara, lopta odlazi pored gola posle intervencije Tarnera. Korner za Englesku.
20:45 25.11.2022
45' – Saka!
Preko gola. Sjajno je prošao Šo po levoj strani, uposlio napadača Arsenala koji je loše zahvatio loptu.
20:41 25.11.2022
41' – Dest!
Dobro je prošao po desnoj strani, ušao u poziciju za šut, ali ga je izblokirao Megvajer.
20:33 25.11.2022
32' – Pulišić!
Prečka! Sjajan potez napadača Čelsija, odličan udarac pod prečku i sreća za Engleze.
20:26 25.11.2022
26' – Mekeni!
Velika šansa za vezistu SAD, našao se sam na oko 11 metara, ali je šutirao loše, visoko preko gola iz idealne pozicije.