Inter ima sve veće poverenje u Filipa

© Foto : Jutjub/FK InterFilip Stanković
Filip Stanković - Sputnik Srbija, 1920, 01.08.2023
Fudbaleri Intera savladali su Pari Sen Žermen rezultatom 2:1, a na golu italijanskog kluba svih 90 minuta bio je Filip Stanković, mladi srpski golman i sin Dejana Stankovića.
U okviru pripremnih utakmica Filip Stanković se odlično pokazao najpre protiv Al Nasra sa kojim je Inter remizirao, ali je mladi srpski golman tada zamenjen u 72. minutu.
U prijateljskoj utakmici protiv Pari Sen Žermena Stanković je dobio šansu da na golu provede svih 90 minuta i primio je samo jedan gol od Vitinja u 63. minutu.
Francuski klub imao je veći posed lopte, bio je ofanzivniji, a imao je više šuteva ka golu odnosno tri u okvir gola, a mladi srpski golman odlično je intervenisao i tako se pokazao u najboljem svetlu.
Sin Dejana Stankovića počeo je na golu sve tri pripremne utakmice i sada je jasno da nter ve više poverenja ima u Filipa koji je u italijanskom klubu od 2021. godine, ali je dve sezone proveo na pozajmici u Volendamu.
Dobre okolnosti za Stankovića jesu što je Andre Onana prešao u Mančester junajted, pa bi to značilo da može da dobije priliku.
Đenaro Gatuzo - Sputnik Srbija, 1920, 01.08.2023
Neverovatna priča fudbalskog ratnika: „Otac mi je zapretio da će me prebiti ako ne potpišem“