Povredio se Vlahović! Noć u Lisabonu nije mogla biti mračnija

© AP Photo / Armando FrancaDušan Vlahović
Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 26.10.2022
Dušan Vlahović poražen je sa Juventusom od Benfike rezultatom 4:3 u petom kolu grupne faze Lige šampiona, a još lošija vest za „staru damu“ kao i za Srbiju je da se srpski napadač povredio.
Vlahović je u 22. minutu postigao gol za izjednačenje od 1:1, koji je najpre poništen, pa priznat i na kraju pripisan Mojse Kenu.
U 70. minutu srpski reprezentativac je napustio teren, a njegova bolna grimasa bila je zabrinjavajuća.
I dalje nije potvrđeno, ali se verovatno radi o povredi primicača što znači da je pauza od nekoliko utakmica neophodna, ali ne bi trebalo da ugrozi Dušanove nastupe na Svetskom prvenstvu u Kataru.
Srpski napadač seo je na klupu i prekrio glavu, jasno se videlo da mu je teško pala utakmica u kojoj je pored poraza pretrpeo i povredu.
Lekarski pregledi utvrdiće detaljnije o kakvoj povredi je reč.