Srbin je opet pogodio, ali Los Anđeles nije imao razlog za slavlje /video/

© REUTERS / Jayne Kamin-OnceaSrpski napadač Dejan Joveljić
Srpski napadač Dejan Joveljić - Sputnik Srbija, 1920, 30.06.2022
Bivši napadač Crvene zvezde i Ajntrahta Dejan Joveljić upisao se u strelce u porazu Los Anđeles Galaksija od Minesote i to na svom terenu – 2:3.
Srpski internacionalac postigao je šesti gol u MLS ligi, a peti u poslednje četiri utakmice, ali to nije uspelo da spreči poraz ekipe iz „grada anđela“.
Galaksiju je presudilo očajno prvo poluvreme koje je okončano sa čak tri gola prednosti gostiju iz Minesote, a pogađali su Rejnoso u devetom i 34 minutu, i Fragapejn u 36. minutu.
Tim iz Los Anđelesa je od 25. minuta imao igrača manje na terenu i to se i te kako osetilo u igri, kao i rezultatski. Joveljić je ušao u igru u 69. minutu, a gol je postigao u 93. minutu za 2:3. Prethodno je Delgado smanjio u 60. minutu.
Galaksi je upisao već šesti poraz u aktuelnoj sezoni američke MLS lige.
Roman Abramovič: Iako gubi milijarde dolara zbog kirze izazvane virusom korona, i dalje ostaje plemenitog srca. - Sputnik Srbija, 1920, 29.06.2022
Abramovič kupuje najtrofejniji ruski klub?
Saša Lukić – fudbaler Torina i reprezentativac Srbije - Sputnik Srbija, 1920, 29.06.2022