Srpski trio fantastiko! /video/

© AFP 2023 / PEDJA MILOSAVLJEVICAleksandar Mitrović i Dušan Vlahović
Aleksandar Mitrović i Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 11.04.2022
Aleksandar Mitrović, Dušan Tadić i Dušan Vlahović postigli su prethodnih dana odlučujuće golove za pobede svojih timova i još jednom uverili da će Srbija imati moćnu ekipu na Svetskom prvenstvu u Kataru.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Srpski fudbaleri koji su glavni aduti za Svetsko prvenstvo u Kataru krajem godine nastavljaju sa sjajnim partijama u svojim klubovima, zbog čega kako se Mundijal bliži oni ulivaju sve više poverenja.
Aleksandar Mitrović „povukao je nogu“ ostalim saigračima iz reprezentacije i doneo pobedu Fulamu golom u 73. minutu protiv Midlzbroua.
Mitrović je na 39 utakmica upisao 38 golova i ubedljivo je najbolji strelac Čempionšipa.
U subotu uveče na terenu su bili Dušan Vlahović i Dušan Tadić, i obojica doneli trijumfe.
Iskusni Tadić precizno je šutirao sa bele tačke i u 62. minutu doneo odlučujućih 2:1 Ajaksu protiv Sparte iz Roterdama u 29. kolu holandske lige.
Kapiten reprezentacije Srbije nije propustio nijedno kolo ove sezone, a bio je strelac 12 puta.
Vlahović koji je nedavno stigao u Juventus dokazao se već u debitanskoj utakmici u dresu „stare dame“, ali nije ostao na tome već je nastavio da briljira.
Srpski napadač postigao je gol u 75. minutu protiv Kaljarija za 2:1 i pobedu u 32. kolu Serije A.
Vlahoviću je gol protiv Kaljarija već šesti u Juventusu, a 23. u italijanskom prvenstvu u kojem se nalazi ispred Ćira Imobilea koji ima dva gola manje.