Gol i asistencija Vlahovića za pola sata /video/

© REUTERS / PABLO MORANOSrpski fudbaler Dušan Vlahović raduje se posle gola u Ligi šampiona
Srpski fudbaler Dušan Vlahović raduje se posle gola u Ligi šampiona - Sputnik Srbija, 1920, 20.03.2022
Dušan Vlahović postigao je gol i upisao asistenciju za samo pola sata utakmice 30. kola Serije A između Juventusa i Salernitane koja je završena pobedom domaćih rezultatom 2:0 (2:0).
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
OBAVEŠTENJE ZA SVE ČITAOCE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu, a sve video sadržaje na platformi „Odisi“ (odysee.com).

Srpski reprezentativac prvo je asistirao Paulu Dibali već u petom minutu susreta koji se igra u Torinu, da bi u 29. minutu glavom zatresao mrežu gostiju na dodavanje De Šilja.
„Torinska stara dama“ na poluvremenu je imala sigurnu prednost od dva gola i trenutno je četvrta na tabeli Serije A, sa bodom zaostatka i utakmicom više od trećeplasiranog Intera.
Juventus je do kraja susreta bez većih problema sačuvao stečenu prednost i na kraju je stigao do 17. trijumfa u italijanskom šampionatu.
Zahvaljujući pogotku protiv Salernitane Dušan Vlahović se vratio na čelo liste strelaca. Postigao je 21 gol, baš kao i Ćiro Imobile iz Lacija kojeg večeras od 18 časova očekuje gradski derbi sa Romom.
Fudbaler Crvene zvezde Njegoš Petrović na utakmici Lige Evrope protiv Hofenhajma - Sputnik Srbija, 1920, 19.03.2022
Njegoš je izabrao put kojim se, nažalost, češće ide
Fudbaleri Zenita Juri Alberto i Klaudinjo slave gol protiv Arsenala - Sputnik Srbija, 1920, 20.03.2022