Sidnej slavi Srbina – Ninković golom i asistencijom presudio Prijevićevom Vesternu /video/

© AFP 2023 / KARIM JAAFARMiloš Ninković
Miloš Ninković - Sputnik Srbija, 1920, 19.03.2022
Milošu Ninkoviću godine ništa ne mogu. Uskoro će napuniti 38, ali na terenu i dalje deli lekcije. Bivši srpski reprezentativac doneo je pobedu Sidneju u 18. kolu A lige u duelu sa Vestern junajtedom čije boje brani Aleksandar Prijović. Nine je postigao gol i upisao asistencijz u pobedi rezultatom 3:0 (1:0).
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
OBAVEŠTENJE ZA SVE ČITAOCE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu, a sve video sadržaje na platformi „Odisi“ (odysee.com).

Nebeskoplavi su stigli do rutinskog trijumfa nad Vesternom, a najzaslužniji što je ekipa stigla do šestog trijumfa je Miloš Ninković.
Bivši fudbaler Crvene zvezde i Dinamo Kijeva, kao i francuskog Evijana, pružio je odličnu partiju koju je krunisao golom i asistencijom.
Igrao se 23. minutu kada je desetka Sidneja zatresla mrežu gostiju na asistenciju Granta. To je ujedno bio i jedini pogodak u prvih 45 minuta.
U nastavku je tim Stiva Korike u 58. minutu duplirao prednost preko Lusijana Narsinga, a u ulozi asistenta bio je Ninković.
Konačnih 3:0 postavio je Amini u 68. minutu, a šest minuta kasnije igrač utakmice Ninković je zamenjen.
S druge strane, još jedan srpski reprezentatativac Aleksandar Prijović koji je odigrao svih 90 minuta, nije uspeo da se upiše u strelce.
Prijoviću je ovo prva sezona u A ligi i za sada se odlično snašao pošto je postigao pet golova uz četiri asistencije.