Boško Milovanović: Mitropolit Amfilohije – čovek jevanđelje
Radio Novosti104,7 MHz FM
Ostali reemiteri
Crvena zvezda - Sputnik Srbija

Poluvreme: Zvezda jeftino primila gol i opet gubi od Monaka

Fudbaleri Crvene zvezde igraju u trećem kolu Lige šampiona na gostujućem terenu protiv Monaka. Meč pratite uz Sputnjik.
Zvezda ima dva poraza u prva dva meča, protiv Benfike i Intera, dok je Monako ostvario trijumf i remi.
Tok meča pratite uz Sputnjik:
19:37 22.10.2024
45+5' - POLUVREME
Mogla je Zvezda lako da primi i treći gol. Odbrana Ilića, a onda i kraj prvog poluvremena.
19:35 22.10.2024
45+4' - Zvezda opet gubi!
Jeftino, prejeftino! Crvena zvezda je u poslednjem minutu prvog poluvremena primila gola. Spajić je slabo reagovao, lopta se odbila do Embola, koji je lako smestio iza leđa Marka Ilića.
19:33 22.10.2024
45+2' - Žuti za "Zvezdinog Mesija"
Mladi 17-godišnji Maksimović je zbog priče sa sudijom bespotrebno zaradio javnu opomenu.
19:32 22.10.2024
45' - Još četiri minuta
Toliko još će se igrati u prvom poluvremenu.
19:29 22.10.2024
43' - Điga zapretio
Elšnik je izveo korner, lopta se odbila do Đige koji je šutirao levom nogom preko gola.
19:28 22.10.2024
42' - Slobodan udarac za Zvezdu
Monako je lako otklonio opasnost ispred svog gola.
19:27 22.10.2024
40' - Spajić na zemlji
Kapiten Crvene zvezde Uroš Spajić sam je pao, ali na sreću nije se povredio. Brzo je ustao i nastavio meč.
19:12 22.10.2024
27' - GOOOL!
Zvezda izjednačila preko Šerifa Endiajea! Hladnokrvno je napadač crveno-belih realizovao udarac sa 11 metara.
26' - PENAL!
Crvena zvezda ima priliku da izjednači nakon penala koji je skrivio Tilo Kerer. Oborio je Senegalca i upravo on će izvesti najstrožiju kaznu.
19:07 22.10.2024
21' - Gubi Zvezda!
Kakva greška Silasa koji nije izašao da napravi ofsajd zamku. Uroš Spajić je izašao na vreme, a Silas "zaspao". Poklon je iskoristio Takumi Minamino, koji je je ostao sam kao na treningu i u bliži ugao je matirao Marka Ilića.
19:02 22.10.2024
Podrška s tribina
Bučni su navijači Crvene zvezde, daleko više od pristalica Monaka, koji obično igra u "pozorišnoj atmosferi".
19:01 22.10.2024
13' - Dalsio kasni
Mogla je Zvezda do gol šanse da je Dalsio bio za delić sekunde brži. Izbio bi "jedan na jedan" sa Majecki, ovako ga je zaustavio u poslednjem trenutku Tilo Kerer i Zvezda je dobila treći korner.
18:56 22.10.2024
10' - Prvi korner za Monako
Mnogo sreće imala je Zvezda. Denis Zakarija uputio je loptu glavom, a ona je prohujala pored gola Marka Ilića.
18:53 22.10.2024
7' - Prinudna izmena!
Dalsio je na terenu umesto povređenog Brazilca Duartea.
5' - Zvezda zapretila
Piter Olajinka je bio najviši u skoku posle još jednog kornera Zvezde. Pokušao je glavom iz neposredne blizine, a njegov udarac zaustavio je odlično postavljeni Majecki.
18:51 22.10.2024
5' - Peh za Zvezdu!
Duarte se sam povredio. Uhvatio se za zadnju ložu i moraće da napusti teren.
18:50 22.10.2024
4' . Velika šansa
Ben Segir je lako mogao da promeni rezultat. Kasnio je Silas, a ofanzivac Monaka je neobjašnjivo iz izgledne pozicije šutirao preko gola.
18:48 22.10.2024
2' - Korner za Zvezdu
Elšnik je ubacio loptu u kazneni prostor, a Nemački sudija dosudio je prekršaj Spajića nad Kamarom.
18:46 22.10.2024
Počelo je!
Prvi napad ima Monako koji igra u crveno-beloj opremi, Zvezda je u gostujućoj, plavoj, garnituri.
18:40 22.10.2024