Ostali reemiteri

Herojski remi mladih igrača Zvezde!

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 22.10.2024
Mladi fudbaleri Crvene zvezde izborili su veliki remi na gostovanju Monaku u omladinskoj Ligi šampiona rezultatom 1:1.
Ishod utakmice je bio poznat posle svega 11 minuta jer su u uvodnom delu meča postignuta oba gola.
Zvezda je povela u osmom minutu golom Uroša Sremčevića, momka koji je prošle godine stigao kao pojačanje u seniorski tim.
Fudbaleri Crvene zvezde   - Sputnik Srbija, 1920, 22.10.2024
Kakav ishod utakmice Crvena zvezda-Monako očekujete u trećem kolu Lige šampiona?
Sremčević ove sezone igra za prvi sastav Grafičara, ali za Zvezdu nastupa u omladinskoj Ligi šampiona.
Domaći sastav je izjednačio već u 11. minutu preko Žoana Tenkrea, a dalju promenu rezultata sprečio je golman Zvezde Savo Radanović sa čak šest odbrana.
Mladi tim Zvezde je ostvario prvi bod u Ligi šampiona posle poraza od Benfike i Intera.
Seniorski sastav crveno-belih od 18.45 igra utakmicu trećeg kola Lige šampiona.
Predrag Mijatović, Rasim Ljajić, Danko Lazović - Sputnik Srbija, 1920, 22.10.2024