Srbin otvorio novu sezonu Premijer lige – Argentinac zabeležio nestvaran promašaj

© AP Photo / Jon SuperSaša Lukić
Saša Lukić - Sputnik Srbija, 1920, 17.08.2024
Fudbaleri Mančester junajteda i Fulama otvorili su novu sezonu Premijer lige. Na terenu je od samog starta bio Saša Lukić, srpski fudbaler, a „Crveni đavoli“ u samoj završnici uspeli su da dođu do pobede od 1:0.
U prvom kolu Premijer lige Mančester junajted uspeo je da stigne do tri boda tek u 87. minutu kada je Džošua Zirkze, novajlija u timu, zatresao mrežu Fulama.
Za tim iz Londona igrao je i Saša Lukić, srpski fudbaler, koji je zabeležio solidnu partiju.
Fulam je na početku meča delovao bolje i opasnije, ali su se „Crveni đavoli“ probudili i počeli da prete. Odlično su fudbaleri Fulama otvorili i drugo poluvreme, a onda ponovo sledi period u kom je dominirao Junajted.
Ukupno su fudbaleri Mančestera uputili pet šuteva u okvir gola, dok je Fulam ostao na dva, međutim to ništa nije vredelo sve do same završnice.
Tada je Zirkze primio odličnu loptu od Garnaća i poslao je u gol i tako upisao svoj prvi pogodak za Junajted.
Garnaćo je uspeo da upiše asistenciju, ali više od toga pamtiće se njegov promašaj koji je usledio nekoliko minuta kasnije. Ispred sebe je imao prazan gol, ali je loptu poslao pored.