Zvezda golovima Korejca, Brazilca, Slovenca i Panamca upisala tri boda

© Sputnik / Lola ĐorđevićTrener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević  - Sputnik Srbija, 1920, 10.08.2024
Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Novi Pazar u veoma interesantnoj utakmici Superlige Srbije, a ona je završena pobedom crveno-belih od 4:1 (1:0).
Prvi gol za Crvenu zvezdu postigao je Južnokorejac Seol Jong Vo na asistenciju Stojića u 9. minutu utakmice.
Bio je to njegov prvenac u crveno-belom dresu. Vrlo je to bio precizan udarac sa nekih 20 minuta i protivnički golman je bio nemoćan.
Zanimljivo je da je Novi Pazar stigao do izjedačenja u 51. minutu utakmice kada je Eđike Opara pogodio na asistenciju Rodnija Antvija.
Ipak, odgovor je usledio u 60. minutu kada je Brazilac Bruno Duarte bio precizan na asistenciju Pume.
Treći pogodak bio je delo novopridošlog Slovenca Timija Elšnika. Fudbaler iz Paname Puma stavio je tačku.