Mitrović u 100. minutu „poništio“ pobedu Ronaldovog tima /video/

© AFP 2023 / FAYEZ NURELDINEAleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 17.05.2024
Od utakmica između Al Hilala i Al Nasra uvek se očekuje spektakl zbog susreta Kristijana Ronalda i Aleksandra Mitrovića, a i ovoga puta srpski fudbaler nadmašio je Portugalca pogotkom u 100. minutu meča.
Na neverovatan način otvoren je susret Al Hilala i Al Nasra jer je već u prvom minutu Kristijano Ronaldo upisao asistenciju, a Otavio gol za 1:0.
Pravi šok doživeli su Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić koji nisu ni slutili da bi na samom startu mogli da krenu od minusa.
Oba srpska fudbalera ređala su šanse, ali mreža nikako da se zatrese. Mitrović i Milinković- Savić imali su lepe prilike, dok je sa druge strane u strelce uporno pokušao da se upiše Kristijano Ronaldo, takođe neuspešno.
Činilo se da će rezultat ostati isti, ali u dubokoj nadoknadi, odnosno u 100. minutu sviran je penal za Al Hilal, a udarac sa bele tačke izveo je sigurni i precizni Mitrović koji je svom timu doneo izjednačenje.
Srpski reprezentativci na terenu su bili od prvog do poslednjeg minuta i bili su ujedno i najbolji igrači svog tima.
Al Hilal je već u prethodnom kolu obezbedio prvo mesto.