Razbuktao se derbi – dva gola za dva minuta /foto, video/

© Sputnik / Petar MilovanovićCrvena zvezda Partizan 172. večiti derbi
Crvena zvezda Partizan 172. večiti derbi - Sputnik Srbija, 1920, 09.03.2024
Fudbaleri Crvene zvezde bolje su otvorili 172. večiti derbi protiv Partizana, a to su uspeli da naplate u 44. minutu golom Uroša Spajića. Međutim, odgovor je stigao dva minuta kasnije od Mateusa Saldanje.
Veliki broj prilika propustili su fudbaleri Crvene zvezde koji su u ranoj fazi meča već ozbiljno pretili večitom rivalu.
Lopta nikako nije htela u gol sve do 44. minuta kada je gužvu na maestralan način iskoristio Uroš Spajić koji je levom nogom zakucao loptu u mrežu.
Jedva da je prošla i dva minuta, Mateus Saldanja iskoristio je odbitak i zatresao je mrežu za 1:1.
Čini se da je posle 45 minuta ovim rezultatom ipak zadovoljniji Partizan koji se u nekoliko situacija „provukao“. Večiti derbi možete pratiti i na Sputnjiku.
Golovi, šanse i crveni karton – atraktivni derbi Zvezde i Partizana završen remijem