Sudija ne svira kraj dok Mitrović ne da gol /video/

© AFP 2023 / FAYEZ NURELDINEAleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 22.02.2024
Nasatvlja po starom Aleksandar Mitrović, srpski fudbaler, koji ne propušta nijednu priliku da upiše novi pogodak. U pobedi Al Hilala nad Sepahanom u osmini finala azijske Lige Šampiona Srbin se u nadoknadi upisao u strlece.
Fudbaleri Al Hilala savladali su Sepahan rezultatom 3:1 u revanš meču osmine finala azijske Lige šampiona, na isti način kako su to učinili i u prvoj utakmici u gostima.
Sepahan je ponovo prvi poveo golom Ahmadžadeha u 54. mintu, da bi u 76. minutu Al Davšari pogodio za izjednačenje. Preokret je potom doneo Neves u 82. minutu.
Pobeda je bila obezbeđena, ali ne i kompletirana, kao da se čekalo na gol Aleksandra Mitrovića.
Najbolji strelac u istoriji reprezentacije Srbije zatresao je mrežu u 97. minutu i time stavio pečat na pobedu svog tima. Mitroviću je ovo sedmi pogodak u Ligi šampiona.
Srpski napadač je u ovoj sezoni računajući sva takmičenja upisao 29 golova.
Al Hilal se u četvrtfinalu sastaje protiv Itihada, što znači da će azijska Liga šampiona dobiti veliki derbi.