Srpski „kralj golova“ ponovo zatresao mrežu – nije kraj dok Mitar ne pogodi

© FAYEZ NURELDINEAleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović - Sputnik Srbija, 1920, 15.02.2024
Aleksandar Mitrović, srpski fudbaler, postigao je gol za Al Hilal u pobedi nad Sepahanom u prvo meču osmine finala azijske Lige šampiona. Al Hilal slavio je rezultatom 3:1 i to posle preokreta.
Uvek motivisan, inspirisan za golove i uvek siguran čovek za kojeg znate da će da zatrese mrežu kada dobije loptu. Aleksandar Mitrović još jednom je pokazao svoje veliko umeće.
Al Hilal nije dobro otvorio prvi meč osmine finala azijske Lige šampiona, a fudbaleri Sepahan to su iskoristili i poveli sa 1:0.
U 57. minutu izjednačio je Malkom, a onda je na scenu stupio Mitrović u trećem minutu nadokande.
Najbolji strelac reprezentacije Srbije postigao je gol za 2:1, da bi pobedu Al Hilala zapečtatio Al Hamdan.
U sedam utakmica azijske Lige šampiona Mitrović je postigao pet golova dok mu je ovo ukupno 25. Pogodak ove sezone računajući sva takmičenja.