Srpski trener uspešan u Rusiji – njegov tim bez poraza najavljuje pohod na titulu

© Sputnik / Alekseй Filippov / Uđi u bazu fotografijaFutbol. RPL. Matč "Dinamo" - "Krasnodar"
Futbol. RPL. Matč Dinamo - Krasnodar - Sputnik Srbija, 1920, 12.08.2023
Krasnodar ređa odlične rezultate u ruskoj Premijer ligi. Tim Vladimira Ivića u četvrtom kolu je kao gost savladao Orenburg sa 2:0 i zadržao maksimalan učinak.
Zenit ne deluje tako ubedljivo kao pre i nakon tri meča ima četiri boda, dok je najbolji utisak u uvodnim rundama ostavio Krasnodar.
Posle četiri odigrana kola Ivićev Krasnodar jedini je zabeležio sve pobede i ima maksimalnih 12 bodova. Prate ga Ural sa 10, Spartak sa devet i Samara sa osam.
Ko zna, možda bi Srbin mogao ove sezone da napadne titulu. Zašto da ne.
Dvostruki strelci za Krasnodar bio je Jermen Eduard Spertsjan u 67. i 90. minutu iz penala. Srpski internacionalac Mihajlo Banjac je bio na klupi gostujućeg tima.
Mladi Jermen je pogodio metu u 67. i 90. minutu i nadovezao se na gol iz prošlog kola, kada je doneo pobedu nad Nižnjim Novgorodom sa 1:0.
Krasnodar će u narednom kolu igrati protiv Lokomotive iz Moskve na svom terenu.