Kecmanović potonuo u Monte Karlu

© Sputnik / Lola ĐorđevićMiomir Kecmanović
Miomir Kecmanović - Sputnik Srbija, 1920, 11.04.2023
Miomir Kecmanović, srpski teniser, doživeo je pravi debakl u drugom kolu turnira u Monte Karlu od Lorenca Musetija.
Kecmanović je poražen za 91 minut sa 7:6, 6:0, iako je imao šanse i da ostvari bolji rezultat.
Teniska reprezentacija Rusije (Hačanov, Medvedev, Rubljov) - Sputnik Srbija, 1920, 11.04.2023
Rubljov kroz muke do pobede – Hačanov furiozan na putu ka ruskom derbiju
Srpski teniser je u sedmom gemu prvog seta propustio dve brejk lopte koje su mogle da mu donesu miran završetak seta, ali se to nije dogodilo.
Nije Italijan bio preagresivan, Kecmanović je dobro branio svoje servis gemove, ali to nije uspeo da učini u taj-brejku.
Čak tri poena na servis Kecmanovića osvojio je Museti i sa 7:1 je dobio taj-brejk.
U drugom setu nije bilo dileme, za svega 22 minuta Kecmanović je izgubio svih šest gemova i sa „nulom“ je ispraćen iz Monte Karla.