I Bugari iz Bistrice „zamutili“ Humsku – Partizan šestu utakmicu bez pobede kod kuće!

© Sputnik / Lola ĐorđevićTrener Partizana Igor Duljaj
Trener Partizana Igor Duljaj - Sputnik Srbija, 1920, 25.03.2023
Fudbaleri beogradskog Partizana nastavili su sa katastrofalnim nizom loših rezultata i doživeli su poraz u prijateljskoj utakmici sa bugarskom ekipom CSKA 1948 rezultatom 2:0.
Tim iz sela Bistrica je do pobede vodio Svetoslav Dikov koji je postigao oba gola, prvi u 34, a drugi u 54. minutu.
Partizan čak šestu utakmicu zaredom na domaćem terenu nije uspeo da ostvari pobedu.
Crno-beli su igrali u mešovitom sastavu, trener Igor Duljaj je proverio pojedine igrače sa manjom minutažom, ali je sasvim sigurno da ne može biti zadovoljan ishodom.
Za Partizan su od starta igrali Stevanović, Živković, Marković, Šehović, Urošević, Fejsa, Traore, Pantić, Pavlović i mladi Trifunović, a na klupi su uz nekoliko fudbalra iz omladinskog pogona bili Kolorado, Belić, Filipović i Lukač.