Vlahović zatresao Kanarince – i Gudelj strelac u Ligi Evrope

© AP Photo / Armando FrancaDušan Vlahović
Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 16.02.2023
Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol protiv Nanta u okviru plej-ofa Lige Evrope. Sjajni napadač bio je precizan u 13. minutu za prednost Stare dame od 1:0 u meču koji je završen rezultatom 1:1.
Bila je to sjajna akcija Juventusa, posle dijagonalnog dodavanja Anhela di Marije loptu je dobio Federiko Kjeza, on je glavom dodao do srpskog napadača kome je preostao lakši deo posla.
Sjajna akcija!
Juventus ima mnogo problema ove sezone, oduzeti su mu bodovi u Seriji A, ali Stara dama igra dovoljno dobro da može da napravi zapažen rezultat u Ligi Evrope.
Bio je ovo kupno 10. pogodak za Srbina ove sezone u svim takmičenjima, a treći na isto toliko mečeva otkako se oporavio do povrede.
Ovaj put je imao veliku pomoć saigrača.
Sevilja je nadigrala PSV sa 3:0, a strelac trećeg gola na meču bio je Nemanja Gudelj srpski reprezentativac.
On je pogodio u 55. minutu za 3:0 i tako se nadovezao na sjajno veče srpskih fudbalera, jer su pored njega golove davali pomenuti Vlahović, ali i Luka Jović.