Zvezda ostala bez stuba odbrane i doživela poraz od Bugara

© Foto : FK Crvena zvezdaGejlor Kanga i Aleksandar Dragović – FK Crvena zvezda
Gejlor Kanga i Aleksandar Dragović – FK Crvena zvezda - Sputnik Srbija, 1920, 25.01.2023
Fudbaleri Crvene zvezde doživeli su šokantan poraz u pripremnoj utakmici protiv bugarskog Ludogoreca rezultatom 3:2, lišeni pomoći standardnog defanzivca Aleksandra Dragovića koji će po svemu sudeći napustiti klub.
Bugarska ekipa je pobedu ostvarila praktično u prvom poluvremenu kada su postignuta sva tri gola.
Aleksandar Pešić - Sputnik Srbija, 1920, 22.01.2023
Zvezda preokretom izbegla neprijatno iznenađenje
Mrežu Zvezde je u devetom minutu otključao Igor Tijago, u 34. je precizan bio Bernard Pektepej, a na 3:0 je dva minuta kasnije povisio Tijago, svojim drugim golom.
Prvi gol za crveno-bele u 75. minutu postigao je Mirko Ivanić, a potom se u 90. u strelce upisao i nedavno pridošli desni bek Aleks Vigo.
Trener Zvezde Miloš Milojević je u ovoj utakmici bio lišen pomoći standardnog centralnog defanzivca Aleksandra Dragovića koji je napustio pripreme crveno-belih i vratio se u Beograd.
Prema poslednjim informacijama on će sasvim izvesno napustiti klub i ostvariti transfer, najverovatnije u italijansku Sampdoriju koju vodi Dejan Stanković.