Zvezda preokretom izbegla neprijatno iznenađenje

© Foto: FK Crvena zvezdaAleksandar Pešić
Aleksandar Pešić - Sputnik Srbija, 1920, 22.01.2023
Fudbaleri Crvene zvezde slavili su sa 3:2 u prijateljskoj utakmici protiv ekipe Dinama iz Tbilisija, iako su na poluvremenu imali zaostatak od 2:1.
Ekipa trenera Miloša Milojevića nije impresionirala u prvom delu meča, primila je dva gola i bila u situaciji da juri rezultat.
Ipak, nije izgledalo da će biti tako, Aleksandar Pešić je Zvezdi doneo prednost u 30. minutu i delovalo je da crveno-beli tim hita ka pobedi.
Ipak, za svega dva minuta, u 34. i 35. Zvezda je primila dva gola i dovela je u pitanje pozitivan rezultat.
Drugo poluvreme je donelo i drugačiju sliku, Zvezda je izjednačila drugim golom Pešića u 54. minutu, a preokret je kompletirao Mirko Ivanić 21 minut kasnije.
► Pogledajte novu epizodu emisije Miljanov korner.