Lazović sa dva pucnja najavio uspešnu 2023. godinu

© AP Photo / Andre PennerLazović u duelu sa Nejmarom
Lazović u duelu sa Nejmarom - Sputnik Srbija, 1920, 09.01.2023
Srpski fudbaler Darko Lazović postigao je čak dva pogotka u pobedi Verone nad Kremonezeom u Seriji A rezultatom od 2:0 (2:0). To su prva dva Lazovićeva gola ove sezone, a postigao ih je u 9. i 26. minutu utakmice čime je najavio uspešnu 2023. godinu.
Jako važan momenat bio je u 9. minutu.
Lazović se sjajno snašao u šesnaestercu gostiju, perfektno primio loptu, okrenuo se i pogodio za slavlje navijača na Bentegodiju.
Drugi gol došao je u 26. minutu kada se Lazović sjajno ubacio po središnjem delu, primio loptu na ivici kaznenog prostora i preciznim udarcem pogodio donji desni ugao gola Kremonezea.
Kakav start ove 2023. godine za Lazovića!
Srbin je na ovaj način uradio ono što nikada nije u dresu Verone, na jednoj utakmici u tamošnjem prvenstvu dva puta se upisao u strelce.