Šok na Etihadu – Toni sredio Mančester siti u 98. minutu /video/

© AP Photo / Dave ThompsonAjvan Toni
Ajvan Toni - Sputnik Srbija, 1920, 12.11.2022
Šok u Premijer ligi! Moćni Mančester siti dočekao je Brentford na svom Etihadu i poražen je sa 1:2 i to golom u 98. minutu utakmice. Ovaj poraz Građana od 1:2 dodatno povećava šanse Arsenalu da se iznenađujuće odlepi s obzirom da ima dva boda više i utakmicu manje.
Oba gola za Brentford postigao je Ajvan Toni, prvi u 16. a drugi u 98. minutu utakmice. Zaista veliko iznenađenje, može se reći i senzacija!
Da će se Siti namučiti moglo je da se vidi već na startu meča kada je Brentford poveo preko sjajnog Tonija, ali je tim Pepa Gvardiole imao spreman odgovor. Fil Foden je pred odlazaka na odmor doneo izjednačenje domaćinu.
I delovalo je dugo da će to biti i konačni rezultat, ali je na kraju Ajvan Toni imao drugačije planove. Čak u 98. minutu doneo je pobedu gostima i time usrećio navijače Arsenala.
Nisu Tobdžije mogle ni da sanjaju da će u ovom delu sezone biti prve na tabeli, a ovaj kiks ekipi Mikela Artete daje dodatnu šansu da se odlepi.

Nedavno je gost emisije Miljanov korner bio novinar Nebojša Petrović koji je govorio o Svetskom prvenstvu.