Amerikanac predvodio FMP do pobede protiv Mege

© Foto : ABA liga / Dragana StjepanovićFMP - Mega
FMP - Mega - Sputnik Srbija, 1920, 03.10.2022
Košarkaši FMP-a savladali su ekipu Mege rezultatom 90:76 (27:17, 19:20, 17:19, 27:20) u prvom kolu ABA lige.
FMP je na startu stekao prednost i pokazao dominantnu ofanzivnu igru, dok je Mega preuzela inicijativu u narednoj deonici.
Košarkašima FMP-a poene su donela i slobodna bacanja zbog nešto agresivnije odbrane Mege.
Odgovor je stigao u drugoj četvrtini kada je u seriju ušao Malkolm Kazalon, a pratio ga je Danko Branković.
U drugom poluvremenu košarkaši Mege preneli su isti ritam, ali je u poslednjih deset minuta ponovo proradio napad FMP-a.
Raspoloženi Bo Bič bio je koban po koš Mege, a sredinom četvrte deonice pogodio je trojku koja je možda i odlučila utakmicu.
Najefikasniji na meču bio je Bo Bič sa 19 poena za FMP, dok je 17 poena upisao Malkolm Kazalon i bio najbolji u Meginom timu.