Gomeš zakucao loptu pod prečku /video/

© Miroslav TodorovicRikardo Gomeš, Partizan
Rikardo Gomeš, Partizan - Sputnik Srbija, 1920, 25.08.2022
Partizan je očajno otvorio susret na Malti protiv Hamruna, gde je od 27. minuta imao gol zaostatka i potencijalnu glavobolju, ali je stvari u normalu ekspresno vratio Rikardo Gomeš koji je loptu zakucao u mrežu sedam minuta kasnije.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Igrao se 34. minut kada je Marko Živković probio po levoj strani i uputio solidan centaršut, loptu je boksovao golman Hamruna i odbila se uz dosta sreće do Rikarda Gomeša, koji je nepogrešiv iz takvih situacija.
Udario je snažno po lopti, koja se od travu odbila i završila ispod prečke u golu domaćina za izjednačenje - 1:1.
To je ujedno i rezultat prvog poluvremena revanš meča plej-ofa za Ligu konferencija.