Siti gubio, Holand i Silva mu doneli bod

© AP Photo / Dave ThompsonFudbaleri Mančester sitija proslavljaju gol protiv Atletiko Madrida u Ligi šampiona
Fudbaleri Mančester sitija proslavljaju gol protiv Atletiko Madrida u Ligi šampiona - Sputnik Srbija, 1920, 21.08.2022
Fudbaleri Mančester sitija bili su pred porazom na gostovanju Njukaslu, gubili su sa 3:1, ali su uspeli da se izvuku u drugom poluvremenu i stignu do boda - 3:3 (2:1).
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Siti je poveo već u petom minutu preko Gundogana, ali je Njukasl već do poluvremena preko Almirona i Vilsona uspeo da preokrene.
Kada je Tripije postigao gol u 54. minutu mirisalo je na poraz Sitija, ali su prvo Erling Holand u 61, a onda i Bernardo Silva tri minuta kasnije doneli izjednačenje Građanima.
Mogao je Haland i do drugog gola i to u 78. minutu, ali je poslao loptu preko prečke.
Mančester siti je na ovaj način stigao do sedmog boda i zauzima drugu poziciju, dok je Arsenal prvi sa maksimalne tri pobede iz tri utakmice.