Čukarički nije mogao protiv Tventea

© Foto : FK ČukaričkiFK Čukarički, utakmica sa Sumgaitom
FK Čukarički, utakmica sa Sumgaitom - Sputnik Srbija, 1920, 04.08.2022
Fudbaleri Čukaričkog poraženi su u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencije. Tvente je gostovao u Beogradu i pokazao Brđanima razliku u kvalitetu za trijumf od 3:1 (3:0). Mada, može beogradski tim da žali za nekim propuštenim prilikama.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Ovaj duel bio je rešen već posle 45 minuta, mada Čukarički može da bude zadovoljan nekim periodima igre u toku meča.
Tvente je došao na stadion Partizana, na kome se igrao susret, sa dosta samopouzdanja, a to je sve pokazao i golovima Rotsa u 8, Vlapa u 31. i Breneta u 43. minutu osigurao pobedu na poluvremenu.
Mora se reći da ni Čukarički nije bio bez šansi, pokušavali su Brđani, ali je Tvente pokazao Brđanima na čemu bi mogli da rade i na šta da obrate pažnju. Razlika u kvalitetu bila je očigledna.
Čukarički je u 59. minutu preko Kovača uspeo da postigne pogodak, potpuno zasluženo, te da unese malo dinamike u susret.
Na kraju Čukarički nije imao snage da dođe do još jednog pogotka.
Kvinsi Menig, Partizan - Sputnik Srbija, 1920, 04.08.2022
Stolica se još klima – Kiprani iz kornera „ranili“ Partizanove evropske snove /video/