Zvezda bliža Luksemburgu

© Foto: FK Crvena zvezdaCrvena zvezda
Crvena zvezda - Sputnik Srbija, 1920, 19.07.2022
Fudbaleri i navijači Crvene zvezde moraće da se strpe do sledećeg utorka kako bi saznali odakle će započeti pohod na Ligu šampiona – sa istoka ili zapada Evrope. Posle prvih 90 minuta deluje da su nešto bliži Luksemburgu čiji je šampion Didelanž slavio u Jermeniji kao gost protiv Pjunika – 1:0.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Nisu pomenuti rivali pružili utakmicu za uživanje u prvom meču drugog kola kvalifikacija za elitno takmičenje.
Domaćini su češće napadali, ali su gosti imali zrelije prilike i na kraju su zasluženo stigli do trijumfa i prednosti uoči revanša.
Čovek odluke bio je iskusni vezista Samir Hađi, koji je bio precizan sa bele tačke u 72. minutu.
Prethodno je napadač gostiju Hasan pogodio stativu u sedmom minutu, dok je Dejvid Sinani u 51. šutirao tik pored desne stative glavom posle prekida.
I to su bile jedine dve izgledne šanse na celom meču.
Revanš duel ovih rivala igra se u Luksemburgu sledćeg utorka od 19.30 časova.