Partizan preko drame i penala u 97. minutu jedva izbegao poraz u Nišu

© Foto : FK Partizan / Miroslav TodorovićFudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizana - Sputnik Srbija, 1920, 15.07.2022
Fudbaleri Partizana odigrali su remi u drugom kolu Superlige protiv Radničkog iz Niša rezultatom 3:3.
Mobilna aplikacija Sputnik na srpskom jeziku - Sputnik Srbija
Pratite Sputnjik i na letovanju

Sputnjik Srbija neometano možete čitati širom Evrope na mobilnoj aplikaciji koju ćete pronaći OVDE. Aplikaciju takođe možete preuzeti i putem linka apkfab.com

Već od drugog minuta ekipa iz Niša igrala je kao da nema šta da izgubi kada je Bojan Mladović pogodio za 1:0.
Odmah je Partizan krenuo da igra znatno žustrije, a to je rezultiralo žutim kartonom za Aleksandra Filipovića u devetom minutu.
Ipak, crno-beli uspevaju da izjednače preko Bibrasa Natha iz penala u 13 minutu.
Pre kraj prvog dela igre u 39. minutu Slobodan Urošević daje gol za prednost Partizana, ali posle VAR provere je gol poništen zbog ofsajda.
Na pauzu se otišlo sa izjednačenim rezultatom, a onda je Radnički krenuo snažno u drugo poluvreme.
U 50. minutu Stefan Dimić donosi prednost Nišlijama, a samo pet minuta kasnije na 3:1 povećava Lazar Jovanović.
Partizan skoro 20 minuta nije imao odgovor, a onda je sjajni Urošević snažnim udarcem smanjio na 3:2.
Kada se činilo da se Partizan poražen vraća u Beograd u 97. minutu tokom nadoknade sudija svira penal za crno-bele koji su preko Rikarda Gomeša ipak izborili 3:3.
Kristijan Eriksen - Sputnik Srbija, 1920, 15.07.2022
Heroj je zvanično stigao
Ruski fudbaleri se zagrevaju za utakmicu sa Saudijskom Arabijom - Sputnik Srbija, 1920, 15.07.2022
Sud podržao hajku na ruski fudbal
Fudbaleri Srbije proslavljaju pogodak u meču sa Slovenijom - Sputnik Srbija, 1920, 15.07.2022
Srbija pred praznim tribinama – zbog rasizma?!