Kecmanović poražen na startu Majorke

© Sputnik / Lola ĐorđevićMiomir Kecmanović
Miomir Kecmanović - Sputnik Srbija, 1920, 19.06.2022
Miomir Kecmanović, srpski teniser, eliminisan je na startu turnira na Majorki od Aleksa Molčana rezultatom 5:7, 4:6.
Posle rane eliminacije na turniru u Haleu, Miomir Kecmanović izgubio je i na početku Majorke.
Definitivno da srpskom teniseru ne prija trava jer igra daleko ispod nivoa sa kojim je počeo sezonu.
Kecmanović je imao priliku u prvom setu da dođe do brejka pri rezultatu 3:2, ali je ispustio čak tri brejk lopte.
Posle toga, konce je u rukama držao Molčan koga trenutno trenira Marijan Vajda, bivši trener Novaka Đokovića.
Jedinu šansu za povratak imao je srpski teniser u drugom setu pri rezultatu 2:1, ali i tada je propustio brejk priliku.
Uspeo je Miomir da spasi prvu meč loptu, ali je strpljiv bio protivnik i iskoristio drugu.
Srpski teniser Filip Krajinović - Sputnik Srbija, 1920, 19.06.2022
Filipova bajka i dalje nema srećan kraj – najbolniji poraz posle najvećeg uspeha u karijeri