Rubljov ide u četvrtfinale Rolan Garosa – i čeka Medvedeva!

© Sputnik / Lola Đorđević Andrej Rubljov
 Andrej Rubljov  - Sputnik Srbija, 1920, 30.05.2022
Andrej Rubljov, ruski teniser, plasirao se u četvrtfinale Rolan Garosa pošto je Janik Siner predao u meču posle dva seta i dva gema.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Prikaži preko celog ekranaIzađi iz režima celog ekrana
Rezultat je u momentu predaje bio izjednačen u setovima, prvi je dobio Siner sa 6:1, drugi Rubljov sa 6:4, a u trećem je Rus imao prednost od 2:0.
Kako su preneli mediji, Siner se požalio na povredu levog kolena i odlučio se na predaju pošto je doživeo brejk u trećem setu.
Rubljov će u narednom kolu igrati sa boljim iz duela između Danila Medvedeva i Marina Čilića.