Mladi Srbi remijem otvorili Evropsko prvenstvo

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 17.05.2022
Fudbaleri Srbije do 17 godina remijem su otvorili Evropsko prvenstvo u Izraelu rezultatom 1:1 protiv Belgije.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Mladi fudbaleri Srbije rano su ostali u zaostatku na prvo meču Evropskog prvenstva koje se održava u Izraelu.
Belgijanci su imali bolju statistiku i delovali su sigurnije na terenu, a u 17. minutu su upisali gol za 1:0.
Strelac je bio Stanis Idumbo Muzambo, ali su od tog trenutka srpski fudbaleri krenuli borbeno da napadaju.
Mladi srpski fudbaleri preuzeli su inicijativu, zasluženi bod osvojili su u 88. minutu.
Vermelen je napravio prekršaj u kaznenom prostoru, a sudija je dosudio penal za Srbiju.
Sa bele tačke, Jovan Milošević je bio precizan za 1:1.
Sledeći meč u okviru grupe C Srbi igraju protiv Turske, a naredni rival je reprezentacija Španije.
Bivši brazilski fudbaler Ronaldinjo na žrebu za SP u Moskvi - Sputnik Srbija, 1920, 17.05.2022