Vlahović nastavlja da melje – ali heroj je Sergej

© Tanjug / Fabio FerrariDušan Vlahović
Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 16.05.2022
Dušan Vlahović, srpski fudbaler, postigao je gol za Juventus u desetom minutu meča protiv Lacija u 37. kolu Serije A, ali je Sergej Milinković Savić u nadoknadi vremena postigao pogodak za 2:2
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Nakon izgubljenog finala protiv Intera u Kupu Italije, fudbaleri Juventusa morali su da se okrenu prvenstvu.
Posle kratke pauze Dušan Vlahović, srpski fudbaler ponovo je počeo da rešeta mreže protivnika pa je tako posle Intera upisao gol i protiv Lacija.
Već u desetom minutu utakmice Alvaro Morata uputio je odličan centaršut a maestralni Dušan Vlahović spretno je dočekao loptu i poslao je pravo u gol.
U 36. minutu utakmice Morata je posle asistencije upisao i gol pa je Juventus imao prednost od 2:0 protiv Lacija.
Imao je Juventus prednost ali u 51. minutu Aleks Sandro daje autogol i mrsi konce staroj dami.
I dalje je Juventus čuvao prednost, ali je Sergej Milinković - Savić u samoj završnici tokom nadoknade postigao gol za 2:2.
Dva sjajna gola dala su dvojica srpskih fudbalera za različite timove, a na kraju su bodovi podeljeni.