Ruskinja nemoćna u polufinalu

© Sputnik / Vladimir Astapkovič / Uđi u bazu fotografijaRuska teniserka Darija Kasatkina
Ruska teniserka Darija Kasatkina - Sputnik Srbija, 1920, 14.05.2022
Darija Kasatkina, ruska teniserka, eliminisana je u polufinalu Mastersa u Rimu od Tunižanke Ons Žabur rezultatom 4:6, 6:1, 5:7.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Ons Žabur nastavila je sa neverovatnim tenisom, a posle trofeja u Madridu imaće priliku da se bori i za titulu na Mastersu u Rimu.
Prvi set bio je izuzetno prevrtljiv viđena su po dva brejka na obe strane, ali je Kasatkina posustala u završnici kada je Tunižanka oduzela ključni servis.
Potpuni preokret napravila je Ruskinja u drugom setu i dopustila protivnici samo jedan gem.
Prava drama viđena je u trećem setu kada je Kasatkina imala čak i meč loptu. Međutim, maestralan tenis igrala je Tunižanka i zaustavila Ruskinju u poslednjem trenutku.
Žabur će se u finalu boriti protiv Poljakinje Ige Švjontek.
Novak Đoković - Sputnik Srbija, 1920, 14.05.2022
Neverovatni Đoković pobedio 1000. put u karijeri – Novakova istorija u „večnom gradu“
Novak Đoković i Rafael Nadal - Sputnik Srbija, 1920, 14.05.2022
Nadal u bolovima ide u Pariz, da li je to šansa za Novaka ili će ga sprečiti „špansko čudo“?