Vlahovićev saigrač u suzama napustio derbi /video/

Fudbaleri Intera savladali su Juventus rezultatom 1:0 u 31. kolu Serije A, a poraz „stare dame“ najteže je pao Manuelu Lokateliju koji je morao da napusti teren u 34. minutu. Vezista je primio udarac u glavu od Lautara Martineza zbog čega je završio sa krvavim levim okom.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Izuzetno motivisano ušli su fudbaleri Juventusa i Intera u derbi, a napetost se videla od starta utakmice.
Prvo poluvreme obilovalo je žutim kartonima, a najteži kontakt pretrpeo je Manuel Lokateli koga je Lautaro Martinez, napadač Intera, krajnje neoprezno i žestoko udario nogom u glavu.
Doktori Juventusa previli su Lokatelija koji je ipak morao da napusti igru kako zbog krvavog oka tako i zbog povrede kolena.
Teško je to plao Lokateliju pa je sa terena izašao u suzama, a zamenio ga je Denis Zakarija.
Drama u prvom poluvermenu zajedno sa nadoknadom trajala je čak 55 minuta, tokom kojih je Hakan Čalhanoglu izveo dva penala, prvi neuspešan i drugi koji je doneo prednost Interu od 1:0.
Ispostavilo se da je dugačko prvo poluvreme bilo ključno i da je pogodak iz penala pobednički gol.
Dušan Vlahović, srpski napadač, imao je u 63. minutu priliku za gol, ali je lopta otišla iznad mreže.
Juventus je posle poraza od Intera na četvrtom mestu tabele Serije A, dok je Inter na trećem, i to sa utakmicom manje i samo tri boda zaostatka za Milanom koji je lider na tabeli.
Saša Kalajdžić – EURO 2020 - Sputnik Srbija, 1920, 03.04.2022
„Žigić iz Beča“ oduševio herojskim činom: „Saša je izuzetno reagovao!“ /video/
Aleksandar Filimonov, nekadašnji golman i reprezentativac Rusije - Sputnik Srbija, 1920, 03.04.2022
Katar 2022
Čuveni golman o sankcijama Rusiji: Licemerje i diskriminacija
Fudbaleri Srbije slave gol protiv Mađarske na prijateljskoj utakmici - Sputnik Srbija, 1920, 03.04.2022