Mladi Srbin na udaru u Italiji: „Simulant godine!“ /video/

© REUTERS / MASSIMO PINCASrpski fudbaler Dušan Vlahović na utakmici protiv Viljareala – Liga šampiona
Srpski fudbaler Dušan Vlahović na utakmici protiv Viljareala – Liga šampiona - Sputnik Srbija, 1920, 04.04.2022
Fudbaleri Juventusa pretrpeli su poraz od Intera, a Dušan Vlahović privukao je pažnju kada je pokušao da simulira faul, zbog čega je bio na „meti“ protivničkih navijača.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
VAŽNO OBAVEŠTENJE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite i na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu i preko mobilne aplikacije koja radi neometano, a koju možete preuzeti sa ovog linka, a video sadržaj na platformi „Odisi“ (odysee.com), kao i na platformi „Rambl“ (rumble.com).

Sve što treba da odlikuje jedan derbi prikazali su fudbaleri Juventusa i Intera u 31. kolu Serije A.
Prvom poluvremenu nije se nazirao kraj pošto je trajalo 55 minuta sa nadokandom vremena, a svi bitni detalji odigrali su se u tom delu utakmice.
Inter je slavio sa 1:0, ali su fudbaleri Juventusa u svakom trenutku bili požrtvovani i motivisani.
Borbenost je prikazao i Dušan Vlahović koji nije uspeo da upiše pogodak, a zbog jednog gesta na meti je žestkih kritika.
Kao i ostali saigrači i Srbin je pokušavao da iznudi faul, međutim upravo zbog toga pretrpeo je uvrede.
Na društvenim mrežama osvanuo je snimak na kojem se vidi Vlahović kako pada na travu nakon kontakta sa Danilom D' Ambrosiom.
Defanzivac Intera nije bio grub prema srpskom napadaču, ali je Vlahović video priliku da padne na zemlju.
Kada se pojavio usporeni snimak navijači Intera nazvali su Dušanov pad „simuliranjem godine“.
Nije ništa pomoglo fudbalerima Juventusa, jer je pogotkom iz penala u nadoknadi prvog poluvremena Hakan Čalhanoglu doneo 1:0, a kasnije će se ispostaviti i pobedu.