Zvezda zaboravila Rendžers i sa tri gola „častila“ Kolubaru /video/

© Foto : FK Crvena zvezdaEl Fardu Ben – fudbaler FK Crvena zvezda
El Fardu Ben – fudbaler FK Crvena zvezda - Sputnik Srbija, 1920, 20.03.2022
Crvena zvezda lako je izašla na kraj sa Kolubarom u utakmici 28. kola Superlige odigranoj na Marakani. Crveno-beli su slavili rezultatom 3:0, čime su zaseli na prvo mesto na tabeli sa tri boda prednosti u odnosu na Partizan koji ima utakmicu manje jer u ponedeljak gostuje Radniku.
Zvezda se u četvrtak časno oprostila od Evrope i uspela je da se spremi za obaveze u domaćem prvenstvu.
Pobeda nad Rendžersom u revanš susretu osmine finala Lige Evrope (2:1) nije bila dovoljna za čudo, ali je meč sa Kolubarom, koji je stigao samo četiri dana kasnije, pokazao da Zvezda nije klonula.
El Fardu Ben je golom u 29. minutu načeo goste, da bi levi bek Milan Rodić u samom finišu prvog poluvremena duplirao prednost.
Tim Dejana Stankovića je sa pomenutih 2:0 otišao na odmor, da bi u nastavku Ohi u 70. minutu pogodio, što je ujedno bio i konačan rezultat susreta 28. kola - 3:0 (2:0).
Zvezda sada ima 75 bodova, nanizala je i osmu pobedu uz gol razliku 18:2, čime je potvrđena dominacija. Partizan koji je drugi na tabeli sa 72 osvojena boda gostuje u ponedeljak od 17 časova Radniku u Surdulici.
Dušan Tadić - Sputnik Srbija, 1920, 20.03.2022
Tadić „izmislio“ gol i režirao preokret Ajaksa u velikom derbiju /video/
Srpski fudbaler Dušan Vlahović raduje se posle gola u Ligi šampiona - Sputnik Srbija, 1920, 20.03.2022
Gol i asistencija Vlahovića za pola sata /video/
Fudbaleri Zenita Juri Alberto i Klaudinjo slave gol protiv Arsenala - Sputnik Srbija, 1920, 20.03.2022