Argentincu preti ozbiljna kazna zbog gnusne uvrede

© Sputnik / Lola ĐorđevićFudbalska lopta
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 08.03.2022
Argentinski fudbaler Havijer Pastore našao se na stubu srama nakon što je gnusno uvredio sudiju tokom jedne utakmice, a zbog svega mu preti ozbiljna kazna.
Sputnjik i RT - cenzura  - Sputnik Srbija
OBAVEŠTENJE ZA SVE ČITAOCE

Zbog učestalih hakerskih napada i ometanja sajta Sputnjik Srbija i naših kanala na Fejsbuku i Jutjubu, sve vesti pratite na kanalu Sputnjik Srbija na Telegramu, a sve video sadržaje na platformi „Odisi“ (odysee.com).

Pastore je tokom utakmice španske LaLige sočno opsovao glavnog sudiju meča Alehandra Ernandes-Ernandesa.
Incident se dogodio u 88. minutu utakmice 27. kola, koju je Pastoreov Elče izgubio rezultatom 2:1 na domaćem terenu.
Do psovki je došlo nekoliko minuta nakon što je Barsa povela golom Memfisa Depaja sa bele tačke, a zanimljivo je da je iskusni argentinski vezista dobio crveni karton dok je bio van terena.
Zbog toga mu, prema pravilima španske Fudbalske federacije, preti suspenzija od četiri do čak 12 utakmica.