Ukleta reklama – nezgodna povreda kapitena Srbije! /video/

© Sputnik / Lola ĐorđevićMiloš Teodosić
Miloš Teodosić - Sputnik Srbija, 1920, 09.01.2022
Kapiten Srbije Miloš Teodosić povredio je koleno, i to u poslednjem minutu meča Virtus Bolonje sa Ređo Emilijom. Iskusnog plejmejkera izneli su saigrači sa parketa uz bolnu grimasu na licu.
Bolonja je osigurala pobedu, vodila je rezultatom 88:81 na gostovanju u Ređo Emiliji, ali je utakmicu obeležio neverovatan peh.
Milošu Teodosiću proklizala je leva noga o reklamu koja se nalazila na tom delu parketa, i to nije prvi put da se tako nešto dogodi. Reklama je u nekoliko navrata bila kobna po domaće košarkaše, kao i njihove rivale.
Tačno 50 sekundi pre kraja susreta srpski reprezentativac i kapiten Orlova poveo je napad, sudeđi po kretnji spremio se da asistira, a onda se naočigled bezazlena situacija pretvorila u horor.
Proklizala je leva noga i Teo je momentalno završio na parketu.
Saigrači su mu pomogli da iazđe iz igre. Ostaje da se vidi koliko je ozbiljna povreda koju je prekaljeni plejmejker doživeo i kolika pauza ga očekuje.
Bolonja je na kraju slavila rezultatom 90:81, ali je rezultat ostao u drugom planu zbog svega što se izdešavalo u poslednjem minutu.