Partizan furiozan u Beogradu – „petarda“ za devetu pobedu!

© Foto : FK Partizan / Sandić FOTORikardo Gomeš
Rikardo Gomeš - Sputnik Srbija, 1920, 26.09.2021
Fudbaleri Partizana upisali su i devetu pobedu u aktuelnoj sezoni Superlige Srbije savladavši Spartak iz Subotice na svom terenu rezultatom 5:0.
Izabranici trenera Aleksandra Stanojevića su prikazali odličnu predstavu na svom stadionu i učvrstili se na prvom mestu tabele.
Partizan ima 28 poena, pet više od Crvene zvezde, ali večiti rival ima meč manje.
Crno-beli su poveli u 14. minutu golom Rikarda Gomeša, a u prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena u strelce se upisao mladi Nikola Terzić.
Mrežu Spartaka u 61. minutu zatresao je i Kvinsi Menig, a svega četiri minuta kasnije drugi pogodak na meču postigao je Gomeš.
Konačan rezultat je u 91. minutu postavio Filip Holender.