Dao je gol i prozvao trenera koji mu je rekao da „nema mozak“ /video/

© AFP 2023 / ISABELLA BONOTTOMario Baloteli
Mario Baloteli - Sputnik Srbija, 1920, 22.09.2021
Sigurno se sećate Marija Balotelija koji je protraćio vanserijski talenat zbog 'lude glave'. Nekadašnji napadač Mančester sitija, Milana, Intera, trenutno igra u Turskoj, postigao je efektan pogodak, a onda je do izražaja ponovo došlo njegovo 'ludilo' jer je udario na trenera.
Naime, trener Adane koja je remizirala u Istanbulu sa Bešiktašem 3:3, a gubila je čak 3:0, poručio je svojevremeno Mariju Baloteliju da 'nema mozak'.
Kontroverzni Italijan mu je to zapamtio i iskusno ga je 'sačekao'. Bešiktaš je preko Montera, Josefa i Jilmaza imao čak tri gola prednosti, da bi Vargas u 60. minutu pogodio mrežu, a onda je u 79. minutu sevnula Balotelijeva desnica.
I činjenica je da on retko postiže obične golove, ali su reakcije posle njih ono o čemu se priča, i ono što se prepričava, poput onog čuvenog natpisa na majici ispod Sitijevog dresa: „Zašto uvek ja?“.
Ovoga puta je Super Mario potrčao ka treneru i podsećao ga da je pričao da ovaj nema mozak, što se jasno vidi na snimku koji je hit na društvenim mrežama.
Do kraja susreta nekašnji reprezentativac Italije upisao je i asistenciju za gol koji je u 97. minutu doneo Adani veliki bod protiv favorizovanog Bešiktaša.
Fudbalska lopta - Sputnik Srbija, 1920, 22.09.2021
Navijačko bezumlje u BiH: Trenera jurili motkom, sudiji zapalili automobil /video/
Masimilijano Alegri, italijanski fudbalski trener - Sputnik Srbija, 1920, 21.09.2021