Neprocenjiva reakcija Vlahovića: 2:1? Lažeš? Ma laže, 100 odsto /video/

© Foto : Fudbalski savez SrbijeSrpski fudbaler Dušan Vlahović
Srpski fudbaler Dušan Vlahović - Sputnik Srbija, 1920, 02.09.2021
Dušan Vlahović, fudbalski reprezentativac Srbije, imao je neprocenjivu reakciju kada je saznao da je Portugalija preokrenula rezultat i pobedila Irsku 2:1, u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022.
Srbija i srpski navijači radovali su se kiksu Portugalije, pošto je do 89. minuta Irska vodila u Lisabonu, ali Kristijano Ronaldo još jednom je pokazao zašto je jedan od najboljih u istoriji.
Sa dva pogotka glavom – u 89. i 96. minutu – doneo je pobedu reprezentaciji i Portugalija sada ima tri boda i utakmicu više od Srbije.
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo - Sputnik Srbija, 1920, 01.09.2021
Umalo debakl po meri Srbije – Ronaldo udario, promašio penal, pa spasao Portugalce!
„Orlovi“ su u prijateljskoj utakmici pobedili Katar 4:0, a posle meča Dušan Vlahović dao je kratku izjavu za Fudbalski savez Srbije.
U tom trenutku igrala se završnica meča u Portugaliji i znalo se da su šampion Evrope iz 2016. izjednačili u 89. minutu, ali ne i da su potpuno preokrenuli.
Vlahović je na kraju davanja izjave čuo vest i nije mogao da veruje.
„Laže, bre, 100 posto. Lažeš“, rekao je Vlahović u zbunjenom tonu.
Kada je shvatio da je istina, napadač Fiorentine je poručio i dalje da je optimista da Srbija može u Katar.
„Zavisimo i dalje od nas. Ako pobedimo sve do kraja idemo na Mundijal. Nema mnogo kalkulacija, bolje da ne gledamo druga ekipe, već da se koncentrišemo samo na nas. Kako da damo sve od sebe“, zaključio je srpski fudbaler.
„Poker“ u Mađarskoj – Orlovi razbili Katar!
Spektakl u Moskvi: Rusi su gospodari peska! /foto, video/