Vojvodina uz mnogo sreće do pobede i plasmana u treće kolo /video/

© Sputnik / Vitaliй Belousov / Uđi u bazu fotografijaKopačke
Kopačke  - Sputnik Srbija, 1920, 29.07.2021
Fudbaleri Vojvodine uspeli su da se plasiraju u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija pobedom od 1:0 nad litvanskim Panevezisom.
Vojvodina je prošla u treće kolo ukupnim rezultatom od 2:0, posle pobede u prvom duelu od 1:0.
Rival Voše u pretposlednjem kolu kvalifikacija biće austrijski LASK.
Prvih 45 minuta utakmice bilo je dosta nezanimljivo, ali se sve više otvorilo u nastavku.
Velika drama viđena je u završnici, kada je golman domaćina Simić zabeležio nekoliko sjajnih odbrana i sprečio protivnika da povede.
Litvancima je na kraju presudio Kabić u 96. minutu utakmice, nakon što su Litvanci pogodili stativu.
Podsetimo, Čukarički je takođe prošao dalje, dok je u toku utakmica Partizana i Dunajske Strede.
Fudbaleri Partizana - Sputnik Srbija, 1920, 29.07.2021
Penal, stative i haos u Slovačkoj – Partizan ide dalje, na redu su Rusi! /video/