Srpkinja se iz Rusije vraća sa zlatom

© Foto : Bokserski savez SrbijeNatalija Šadrina, srpska bokserka, sa zlatnom medaljom koju je osvojila u Rusiji
Natalija Šadrina, srpska bokserka, sa zlatnom medaljom koju je osvojila u Rusiji - Sputnik Srbija, 1920, 17.05.2021
Reprezentativka Srbije u boksu Natalijana Šadrina osvojila je zlatnu medalju na Memorijalnom turniru „Konstantin Korotkov“, koji je u čast sovjetskog heroja održan u Kabarovsku.
Na prestižnom takmičenju A kategorije u Kabarovsku, Srbiju je među 150 učesnika iz 18 zemalja širom sveta predstavljala Natalija Šadrina.
U kategoriji do 60 kilograma, Natalija je bila neprikosnovena, te je na kraju Srbiji obezbedila zlato.
Na nedavno završenom Prvenstvu Balkana, Šandrina je osvojila naslov vicešampiona u svojoj kategoriji.
Nemanja Majdov, srpski džudo reprezentativac, proslavlja bronzanu medalju na Grend slem takmičenju u ruskom Kazanju - Sputnik Srbija, 1920, 08.05.2021
Srpski vitez je ostao bez zuba, ali se iz Rusije vratio s medaljom! /foto, video/
„Zadovoljna i srećna, sa zlatom oko vrata vraćam se za Srbiju. Drago mi je da sam na ovom veoma jakom turniru stigla do najsjajnijeg odličja koje mi donosi novu energiju i motiv da nastavim sa jakim radom“, rekla je Šadrina.
Naredni cilj srpskoj reprezentativki su plasman i medalja na Svetskom prvenstvu, koje se održava u oktobru ove godine u Beogradu.
„Verujem da to mogu dostići i svaki naredni dan će biti u znaku priprema za ostvarenje tog cilja“, poručila je Srpkinja.
Gost „Miljanovog kornera“ na Sputnjiku nedavno je bio čuveni srpski bokser i predsednik BSS-a, Nenad Borovčanin.