Zvezda ima čega da se plaši – Ibra i Rebić razbili „srpski“ Krotone /video/

© AP Photo / Spada/LaPresseZlatan Ibrahimović u zagrljaju saigrača Milana
Zlatan Ibrahimović u zagrljaju saigrača Milana - Sputnik Srbija, 1920, 07.02.2021
Fudbaleri Milana razbili su Krotone rezultatom 4:0 u 21. kolu italijanske Serije A. Akteri meča bili su srpski igrači Vladimir Golemić i Miloš Vulić.

Srpski fudbaleri se nisu lepo proveli u nedelju popodne u Milanu, pošto su se sa njima poigrali Zlatan Ibrahimović i Ante Rebić.

Golemić, koji je nedavno dao intervju za naš portal, i Vulić, bivši vezista Crvene zvezde, svih 90 minuta su proveli na terenu u dresu Krotonea.

Nažalost, Ibrahimović, švedski napadač bosanskohercegovačkog porekla, i Rebić, hrvatski reprezentativac, su rešili da goste pošalju kući spuštenih glava.

Ibrahimović je nastavio da „cepa mreže“ i to je danas učinio dva puta – prvo u 30, a onda u 64. minutu.

Njegove golove pogledajte OVDE i OVDE.

Usledio je šou Rebića, koji se pobrinuo za konačnih 4:0 – i to za samo dva minuta.

Vladimir Golemić - Sputnik Srbija, 1920, 16.01.2021
Srbin koji je dao golove Interu i Romi za Sputnjik: Želim dres reprezentacije, neću da budem broj

Njegove golove u 69, odnosno 70. minutu pogledajte OVDE i OVDE.

Milanu je ostala još jedna utakmica u domaćem prvenstvu pre nego što se zapute ka Beogradu, gde 18. februara igraju prvi meč šesnaestine finala protiv Crvene zvezde.

Iako je italijanski prvoligaš favorit u tom duelu, Zvezda od početka druge polovine sezone pokazuje da je spremna za sve izazove.