Nepopravljivi Lalatović isključen – Krstajić se vratio u srpski fudbal sa velika tri boda!

© Sputnik / Aleksandr Vilьf / Uđi u bazu fotografijaNenad Lalatović
Nenad Lalatović - Sputnik Srbija, 1920, 05.02.2021
Fudbaleri TSC-a pobedili su na gostovanju Vojvodinu 1:0 u prvom meču nastavka Superlige Srbije.

U derbiju 20. kola srpskog fudbalskog prvenstva nije viđen spektakularan fudbal, a da ne bude ne zanimljivo pobrinuo se trener Vojvodine Nenad Lalatović.

Šef stručnog štaba novosadskog kluba poznat je po ispadima i već u prvom kolu prolećnog dela sezone dobio je isključenje. Lalatović je žustro protestovao kod glavnog arbitra kom nije ostalo ništa drugo nego da mu pokaže crveni karton.

Incident se desio malo posle zvižduka sudije za kraj prvog poluvremena, te je Vojvodina u nastavku meča bila bez prvog trenera.

Na ovoj utakmici videli smo i povratak Mladena Krstajića u srpski fudbal. Bivši selektor reprezentacije Srbije nalazi se na čelu seniorskog tima TSC-a i već u debiju je došao do velika tri boda.

Pobedu ekipi iz Bačke Topole doneo je Marko Petković u 30. minutu.

Vojvodina je odigrala veoma loš meč, za 90 minuta njeni fudbaleri nisu uputili nijedan udarac ka okviru gola protivnika i gosti su zasluženo slavili.

TSC je igrao ispod očekivanja u jesenjem delu sezone i pobedom nad Vojvodinom najavili su znatno bolja izdanja.

Ekipa iz Novog Sada ostala je na trećem mestu sa 42 boda, dok su izabranici Mladena Krstajića napredovali za jedno mesto i trenutno su sedmi sa 30 bodova.

Superliga Srbije nastavlja se utakmicama u subotu i nedelju.