„Čizma“ u bojama Srbije: Vulićeva „lepotica“ i Đuričićevi čelični nervi /video/

© AFP 2023 / Glyn KIRKMiloš Vulić
Miloš Vulić - Sputnik Srbija
Kada je već napadač Dušan Vlahović ostao bez upisanog gola u novom kolu italijanske Serije A, prosek su morali da poprave vezisti – Miloš Vulić i Filip Đuričić.

Vlahović nije uspeo da se upiše u strelce u duelu koji je njegova Fiorentina izgubila od Napolija sa velikih 6:0.

Ipak, srpski fudbaleri su pronašli svoja imena u listama strelaca.

Vulić je za Krotone postigao svoj prvi gol u italijanskoj Seriji A – fenomenalnim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

​Njegova ekipa je upisala ubedljivu pobedu protiv Beneventa rezultatom 4:1, a Vulić je bio strelac u 65. minutu.

Bivši fudbaler Crvene zvezde je time samo potvrdio pobedu svog tima, a daleko veći značaj imao je gol Filipa Đuričića.

Reprezentativac Srbije je u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena drugog poluvremena realizovao penal i doneo svom Sasuolu izjednačenje – 1:1.

​► Iliev demantovao medije: Stuparević neće u Partizan

► Srpski fudbaler ne zaboravlja ubistvo Ivanovića: U nama ima mnogo Olivera, razbuktaće se vatra!