Srbin oduševio protiv kaznene ekspedicije iz Napulja /video/

Vanja Milinković-Savić, golman Torina, bio je sjajan među stativama, iako su „bikovi“ sa severa Italije pretrpeli minimalan poraz od prvoplasirane ekipe Serije A.
Sputnik
Torino je bio veliki autsajder u Napulju, ali odolevali su i zamalo da budu prva ekipa koja će uzeti bod ekipi Lučana Spaletija.
Jedan od najzaslužnijih za rezultat 0:0, do 81. minuta, bio je srpski golman koji je u prvom poluvremenu odbranio penal Lorencu Insinjeu.
Milinković-Savić pročitao je u koju će stranu šutirati italijanski fudbaler i spretnom intervencijom odbranio mu je šut.
Torino je sačuvao mrežu zahvaljujući Milinković-Saviću, ali do kraja utakmice nije uspeo da odoli napadima Napolija.
Igrao se 81. minut kada je lopta slučajno došla do Viktora Osimena koji glavom matirao srpskog golmana.
Napoli je ostao jedina ekipa u Italiji koja posle osam utakmica ima isto toliko pobeda. Sa druge strane Torino je 12. sa samo osam bodova.
Partizan mogao bolje, ali ponovo beži Zvezdi!