Ronaldo je zaboravljen, ali Mesi nije!

Liga šampiona se vratila, a sa njom i forma Juventusa iako su ostali bez Kristijana Ronalda. Kamp Nou ipak i dalje pati za Leom Mesijem, jer Barselona nije uspela nijednom da zatrese mrežu Bajerna.
Sputnik
Nakon što je Kristijano Ronaldo napustio Juventus, „stara dama“ se u Seriji A muči, ali je u Ligu šampiona ušla na velika vrata.
Juventus je u 26. minutu utakmice protiv Malmea poveo golom Aleksa Sandra. Brazilac je nakon odlično izvedenog centaršuta ostao sam ispred golmana i glavom poslao loptu u mrežu.
Fudbaleri italijanskog kluba nastavili su sa ofanzivnom igrom, a onda je grubi start Nelsena doveo i do penala.
Paulo Dibala je bio precizan za 2:0.
Odmah nakon penala u 45. minutu, Alvaro Morata u 47. šutira lob i pogađa za konačnih 3:0.
U Barseloni su takođe bolji fudbal pokazali gosti.
Igrao se 33. minut, a Tomas Miler postigao je vodeći gol za Bajern.
Na startu drugog poluvremena ponovo su veće šanse imali gosti. Za 2:0 loptu je u mrežu poslao Robert Levandovski.
Konačni rezultat postavio je takođe Levandovski u 85. minutu - 3:0.
Na Stamford Bridžu Čelsi u prvom poluvremenu nije uspeo da opravda ulogu favorita protiv Zenita, ali je Romelu Lukaku ipak „osvetlao obraz“ prošlosezonskog šampiona.
Lukaku je glavom u 69. Minutu psotigao pogodak za 1:0 i pobedu Čelsija.